yazara ait eserler: Ah Muhsin Ünlü

Ah O Gemide Ben De Olsaydım, Ah Muhsin Ünlü

alper’den 700 lira borç aldım bugün israil devleti gömülsün diye karanlıklara! çünkü eğer borcu varsa bir mazlumun başka bir mazluma bir mazluma mazlum… sevgilim tam buraya uygun bir ayet bulamıyorum. oysa ne çok ayet vardı 90’larda… baktığımız her yerde ayrı… tamamını oku »

Al Sevgilim Anne Ol Bununla, Ah Muhsin Ünlü

bu eser epilog‘dan kaldırılmış. neden? Al Sevgilim Anne Ol Bununla, Ah Muhsin Ünlü – Şiir Kaynak: Gidiyorum Bu, Ah Muhsin Ünlü, Sel Yayıncılık Gönderen: Samet Altun, (07.02.17, 02.16) < önceki eser  •  rastgele  •  sonraki eser > [ hata bildir ] hata… tamamını oku »

Bir Eskimo Türküsü, Ah Muhsin Ünlü

Güleceğim tutuyor. Kızağımı kırdım çünkü. Kırıldı orta direkler. Güleceğim tutuyor bu yüzden. Burda, Talaviyak’da Bir buz kümbetine çarptım devrildim diye güleceğim tutuyor. Oysa gülünecek nesi var bunun? Bir Eskimo Türküsü, Ah Muhsin Ünlü – Şiir Kaynak: Gidiyorum Bu, Ah Muhsin… tamamını oku »

Hatırlat Da Haziranın Sonlarında Çocukluğumu Yakalım, Ah Muhsin Ünlü

Sen beni öpersen belki de ben Fransız olurum Şehre inerim bir sinema yağmura çalar Otomobil icad olunur Zarifoğlu ölür Dünyadaki tüm zenciler kırk yaşından büyüktür. – Senagalliler dahil değil. Sen beni öpersen belki de bulvarlar iltihablanır Çağdaş coğrafyalarda üretir cesetlerini… tamamını oku »

Mıknatıssız Pusula, Ah Muhsin Ünlü

ben sana düzenli olarak telefon ediyorum. adlı bir cengaver olarak telefon ediyorum. hakiki cinayetler işleniyor görüyorum. isa görüyor, şeyhim görüyor, ben görüyorum. ben sana düzenli olarak telefon ediyorum. yüzyıl şilisinden bir dazz javulcusu inliyor tam arlarımda hiç durmadan kentlimağlup kıyasıya… tamamını oku »

Resulullahla Benim Aramdaki Farklar, Ah Muhsin Ünlü

resulullah süper bir insandı, ben o kadar değilim, resulullah yolda ebu bekir’i görse ‘es selamu aleyküm ya sıddık’ derdi, ben yolda ebu bekir’i görsem tanımam. resulullah asla yalan söylemezdi; ben annem ölürken hiç ağlamadım. ben annem ölürken çok ağladım çünkü… tamamını oku »